Hakkımızda

Sanayi, tekstil, inşaat, hizmet ve dış ticaret alanlarında faaliyet gösteren gurup şirketlerimize Ansee Bitkisel kozmetiği kattığımız için çok mutluyuz.

Neden ANSEE Bitkisel kozmetik?

Günümüzde insan sağlığını bozan en önemli sarf malzemelerden biri kozmetiktir. Her gün kimyasal içerikli malzemelerin kullanımından dolayı insanların çektiği acıları işitiyoruz ve hatta yakınlarımızda şahit oluyoruz.

Doğada bulunan her şey mükemmel bir denge içindedir. Allah'ın yaratmış olduğu bu denge içinde her hastalığın ilacının olduğuna inanıyoruz.

Kozmetik insan sağlığını etkileyen en önemli malzemelerden biridir. Bunun bilincindeyiz. Hedefimiz; müşterilerimize doğal ve faydalı ürünlerden yararlandırmak ve onlara bitkilerin özel karışımından imal edilen sağlıklı kozmetik ürünleri sunmaktır.

Biz kararımızı verdik ve bitkileri çok iyi tanıyan ve konusunda uzman olan bitki uzmanları istihdam ettik. Çok çalıştık ve ANSEE kozmetik ürünlerini sizin için ortaya çıkardık.

Ansee kozmetik küçük ama anlamı çok büyük bir fikir ile ortaya çıktı. Şimdi ürünlerimizin dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmesinden dolayı gurur duyuyoruz.

Biz çalışmaya devam ediyoruz.

Bitki uzmanlarımız tamamen doğal bitki formüllerini araştırmaya devam ediyor. Sizin izin yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.

Powered İLKNET Bilişim Hizmetleri