Erkek Cilt Bakım Kremi 150 ml.

 

Faydası :

Erkek cildi veya bayan cildi diye ayırım yapmaktansa ihtiyacınız olan ürünü bitkisel veya doğal oluşuna göre almak daha uygundur. Aynı şekilde erkek cildi daha dayanıklı olarak düşünülse de aynı tipteki kadın cildine gösterilen özen ve bakıma aynı derecede ihtiyaç duyarlar.

  • Erkek Cilt Bakım Kremi  yüz ve ellerdeki kırışıklıkları, sivilceleri azaltmaya ve yağlı tabakayı yok etmeye yardımcı olur. 
  • Kuru ve yağlı ciltlerde emici özelliğe sahiptir.

Cildinizin istenmeyen kötü tepkiler vermesini engellemek ve sağlıklı bir nem yağ (sebum) dengesine kavuşmasını sağlamak için edinilmesi gereken iki temel alışkanlık vardır: Temizlemek ve nemlendirmek ama nasıl?

Tabiî ki her cilt tipine uygun, deterjan ve sabun içermeyen doğal bitkisel Ansee Cilt Bakım Kremi kullanarak.

Cilt yaşlanması erkeklerde daha ileri yaşlarda ortaya çıkmakta ancak kırışıklıklar çok daha derin olmaktadır. Traş zaten tek başına bile hassas yüz cildinin sivilcelenmesini ve kıl dibi sorunları oluşması için yeterli bir cilt sebeptir. Traş esnasında özen gösterilmezse yüzün ter ve sebumdan (yağ) oluşan koruyucu tabakasından mahrum edilen cilt gerginleşir, soğuğa karşı dayanıksızlaşır ve kuruyarak dayanıklılığını ve gerginliğini kaybeder.Bu nedenle erkeklerinde ciltlerine özen gösteren doğal bitkisel ürünlerden üretilmiş Ansee Erkek Cilt Bakım Kremi edinerek bunu sürmeleri ciltlerine ömür boyu genç görünüm sağlamaya yardımcı olacaktır.

Powered İLKNET Bilişim Hizmetleri